dnes je utorok, 20. október 2020
meno:
heslo:

13. február u nás v škole

dátum: 25.02.2015 - 08:10:38, vložil(a): Mgr. Pieronová, zobrazený: 668 krát

Dňa 13.2.2015 sa na našej škole konalo slávnostné „pochovávanie basy“. Toto dopoludnie sa začalo dvomi triednickými hodinami, po ktorých začala tá pravá zábava na diskotéke. Náš DJ (O. Šinal) sa postaral o hodinu plnú tanca a spevu.
Po diskotéke nasledovalo vyhlásenie Miss (M. Sýkorová) a Mister (M. Hozák) nášho gymnázia pre školský rok 2014/2015. Korunovali ich Miss (S. Lehocká) a Mister (A. Backa), ktorí vyhrali minulý rok.
Sladkej odmeny sa dočkali aj tí žiaci, ktorí prišli v maskách, ktoré už tradične patria k tej pravej fašiangovej zábave. Prvé miesto však získala pani učiteľka PaedDr. M. Čurajová ako MISS Venezuela.
V programe boli zahrnuté aj vystúpenia talentovaných žiakov našej školy: F. Kostúr nám zanôtil na fujare, na harmonike nám zahral E. Mrmus a ako brušná tanečnica sa svojim kreatívnym vystúpením predviedla E. Suchárová.
Samotné „pochovávanie basy“ v prevedení M. Ďurču, M. Čelku a P. Gašperáka sprevádzalo vtipné predstavenie a spev. Týmto ďakujeme celému kolektívu našich pedagógov aj talentovaným žiakom, za deň plný zábavy a krásne zahájenie jarných prázdnin.

Pavla Vašinová, I.C